• 81 -65611579 021
  • تاریخ : سه شنبه 2 مرداد 1403
  • ساعت : 0 : 43

معرفی مشاوران آزمای نفت ایرانیان

مجتمع مشاوران آزمای نفت ایرانیان:

مجتمع تحقیقاتی، آزمایشگاهی و آموزشی دانش بنیان مشاوران آزمای نفت ایرانیان با مدیریت جناب آقای وحید ابراهیمی با بیش از 10 سال سابقه فعالیت به عنوان آزمایشگاه همکار برتر سازمان ملی استاندارد ایران در حوزه فراورده های نفتی دارای گواهینامه استاندارد ISO/IEC 17025:2017 ، همچنین به عنوان تنها مجموعه بخش خصوصی در حوزه بازرسی کیفی وزارت نفت با بکارگیری بیش از 20 نفر از بهترین متخصصان و همچنین تجهیزات تخصصی در تمام نقاط کشور آماده ارائه خدمات آزمایشگاهی، آموزشی و تحقیقاتی می باشد.
از افتخارات این مجتمع می توان به اخذ گواهینامه های ملی و استانی رعایت از حقوق مصرف کنندگان در 3 سال متوالی، کسب رتبه 1 کشوری در آزمون مهارت فراورده های نفتی و روغن موتور از پژوهشگاه استاندارد و همچنین رتبه برتر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اشاره نمود.
این مجتمع در تعاملات خود در راستای خدمات علمی و پژوهشی با دانشگاه ها، مراکز علمی و سایر سازمان های کشور توافقنامه هایی را منعقد نموده است که از میان آنان می توان به توافقنامه پژوهشگاه صنعت نفت، دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس، ملارد و صفادشت و همچنین توافقنامه با بنیاد حامیان استاندارد در راه اندازی آزمایشگاه های بندر عباس اشاره نمود.
واحد انتشارات این مرکز نیز با سابقه تدوین و نگارش بیش از 20 عنوان کتاب و نشریات تخصصی در حوزه فراورده های نفتی مشغول به فعالیت می باشد.
 
 

 

مرکز آموزش:

مرکز آموزش مشاوران آزمای نفت ایرانیان به عنوان آموزشگاه همکار و مجری آموزش های الکترونیکی سازمان ملی استاندارد ایران و همچنین تنها مرکز فنی و حرفه ای کشور در حوزه صنایع شیمیایی و فراورده های نفتی آماده ارائه خدمات آموزشی بر اساس تقویم و یا بصورت خصوصی (در زمان و محل مورد نظر کارفرما) می باشد.
رویکرد این مرکز آموزش با تکیه بر دانش فنی، هیات علمی و کارشناسان خبره آزمایشگاهی ارائه دانش تخصصی به کلیه علاقمندان می باشد که در این راستا نسبت به برگزاری سمینارهای آموزشی مختلف با همکاری ادارات استاندارد و اتاق های بازرگانی در استان های کشور اقدام نموده است.
تعامل و تفاهم نامه های همکاری با دانشگاه ها و مراکز علمی کشور نیز از نقاط قوت این مرکز در ایجاد ارتباط صنعت و دانشگاه می باشد.
 
 
دیگر لوگو ها
 
 

مرکز تحقیقات و پژوهش:

این مرکز ضمن بهره گیری از دانش و فن آوری مهندسین و کارشناسان داخلی آماده ارائه خدمات تحقیقاتی، پژوهشی و مشاوره ای نیز می باشد که از جمله می توان به راه اندازی و تجهیز آزمایشگاه ها، تولید تجهیزات آزمایشگاهی، مشاوره و نیز احداث بزرگترین پروژه شیرین سازی در استان ایلام، ارائه مشاوره اصلاح تولید و فرآیند واحدهای تولیدی روانکار، مشاوره در تولید انواع ادتیو، اکتان افزا و ... نیز اشاره نمود.
 
 

چارت سازمانی مشاوران آزمای نفت ایرانیان