• 81 -65611579 021
  • تاریخ : شنبه 9 مرداد 1400
  • ساعت : 8 : 6

معرفی مشاوران آزمای نفت ایرانیان

مجتمع پژوهشی ، آزمایشگاهی و آموزشی دانش بنیان مشاوران آزمای نفت ایرانیان با رویکرد تولید علم در راستای افزایش سطح کیفیت فرآورده های نفتی تولیدی طی یک دهه گذشته مشغول به فعالیت می باشد.
این مجتمع مشتمل بر واحدهای آزمایشگاهی تخصصی ( شامل آزمایشگاه های نفت خام - هیدروکربن ها - روانکار ها - قیر - گریس و ضدیخ و . . . )، مرکز آموزش فعال در حوزه نفت خام و فرآورده های نفتی و مرکز پژوهشی شامل فنی- مهندسی و تجهیز و ساخت می باشد . همواره تلاش این مجتمع در ارائه بالاترین سطح خدمات در کوتاه ترین زمان به مشتریان محترم می باشد. از این حیث طی 3 سال متوالی به عنوان واحد برتر رعایت کننده حقوق مصرف کنندگان در سطح ملی معرفی شده است.
با استفاده از کادر متخصص ومتعهد و همچنین بهره گیری از به روزترین تجهیزات به عنوان تخصصی ترین واحد فعال در حوزه فنی - مهندسی فرآورده های نفتی از نگاه مشتریان محترم شناسایی شده است.
افتخار ما به عنوان مجتمع دانش بنیان ایجاد ارزش افزوده برای کشور عزیزمان از طریق ارائه بهترین راهکارهای کاربردی و تخصصی در جهت افزایش کیفیت محصولات تولیدکنندگان می باشد.
مجتمع پژوهشی ، آزمایشگاهی و آموزشی دانش بنیان مشاوران آزمای نفت ایرانیان جهت تعامل هرچه بیشتر با جامعه مخاطبین و همچنین ارائه آخرین دستاوردهای علمی هرساله با بالاترین کیفیت در نمایشگاه های بین المللی نفت،گاز ، پالایش و پتروشیمی حضور می یابد.
دیگر لوگو ها
این شرکت همواره در مسیر توسعه طرح های علمی و پژوهشی خود بوده است و با توکل به خداوند متعال و دانش و فن آوری مهندسین و کارشناسان داخلی به صورت مستمر در حال پیشرفت می باشد و با تلاش و همت کلیه پرسنل در حال حاضر می توان مدعی بود از لحاظ تجهیزات و تولید علم در حوزه فرآورده های نفتی جزء مراکز پژوهشی و آزمایشگاهی برتر کشور می باشد و همچنین از لحاظ خدمات علمی و پژوهشی فعالیت های انجام شده در سطح کشور بی نظیر می باشد مشاوران آزمای نفت ایرانیان متشکل از واحدهای آزمایشگاه، مرکز آموزش و فنی مهندسی دانش بنیان با بالاترین سطح کیفی ISO/IEC 17025 می باشد.

چارت سازمانی مشاوران آزمای نفت ایرانیان